Logo Abercrombie & Fitch online

Společnost byla založena v roce 1892 Davidem T. Abercrombie. Nejprve se zabývala výrobou sportovního oblečení. V roce 1904 se obchod přejmenoval na Abercrombie&Fitch na základě nové spolupráce s právníkem Ezra Fitch. V roce 1988 bylo zaměření značky strategicky změněno na nálepku „luxusní a pro volný čas“ a to pod vedením Mikea Jeffriese. S tímto zaměřením působí dodnes.

Abercrombie & Fitch je založena na myšlence luxusního životního stylu. K tomuto kroku se vedení uchýlilo v roce 2005, který je zároveň významným přelomem. Abercrombie & Fitch se v současnosti oblíbeností vyrovná například značce Prada, což je obrovský úspěch.

 Abercrombie & Fitch

V roce 2002 byla poprvé představen parfém od společnosti Abercrombie&Fitch a v roce 2016 došlo velkému uvedení nyní již velmi úspěšné vůně ‘First Instinct’.

Abercrombie & Fitch s potěšením přestavují novou vůni ‘First Instinct’. Vůně je inspirována prvním okamžikem přitažlivosti, spojením životů dvou lidí, mezi nimiž právě přeskočila jiskra. ‘First Instinct‘ je interpretací vzrušujícího spojení a pocitů vyjadřujících „lásku na první pohled.“ Tento velmi zvláštní moment nelze definovat slovy a nelze jej ani předvídat. Muž, který nosí vůni ‘First Instinct’ je přirozeně sexy, sebevědomý a nebojí se odhalit své nejhlubší pocity. Zasáhne vás svojí energií a kouzlem osobnosti. “First Instinct” přenese svého majitele a jeho partnerku na místo, kde se potkali, kde na ni poprvé udělal dojem a kde mezi nimi poprvé zafungovala chemie…

S tóny pižma a ambry v základu, sečuánským pepřem v srdci, hořkými tóny ginu, tonicu a ovocnými tóny melounu, které doplňují smyslový zážitek v horních tónech, tvoří ‘First Instinct’ vůni pro moderního muže.  Vůně má kořeny v dědictví značky Abercrombie & Fitch’s, její balení demonstruje smysl pro detail. Čistý tvar láhve má jedinečné designové prvky, ve zvlněném povrchu na přední i zadní straně, zatímco čiré sklo nechává vůni svobodně pronikat. Stříbrné akcenty v textuře utilitárního kovového uzávěru a značkový štítek na jedné straně láhve, dávají obalu silný styl výpovědi.

 

BrandManager

Tuhle značku zastupuje Michaela Vítek Měsíčková

E-mail:   michaela.vitekmesickova@aprodelta.cz

Telefon: +420 724 578 956

Další zastoupení manažera