www.agentprovocateur.com  
 

 

Parfémy značky Agent Provocateur jsou poměrně novodobou značkou. U jejího zrodu stál v roce 1994 Joseph Core, syn královny punkové módy Vivienne Westwood a jeho v současnosti bývalá manželka Serena Rees.

Agent Provocateur je britská módní značka známá zejména kolekcemi spodního prádla, nabízí ale i originální parfémy, které se do určité míry vážou k daným kolekcím spodního prádla. Značka byla stvořena, aby oslavovala a posilovala ženskost.

  • Krásné spodní prádlo navrhované ženami, které rozumí ženám.
  • Zábavně provokuje a zanechává prostor pro fantazii.
  • Využívá britského smyslu pro humor.

Parfémy značky Agent Provocateur jsou dokonalým spojením světa vůní a svádění. S unikátní vizí ženskosti, začala značka vytvářet úspěšnou řadu vůní před více než deseti lety. Vůně jsou inspirovány uměním svádět, radosti z provokování smyslů, neodolatelné přitažlivosti, konečné výzvy a vlastním potěšením a touhou.

 

Linie Fatale

Koncept vůní z kolekce FATALE si pohrává s pozicí tvrdosti a něžnosti. Ztělesňuje dokonalou „femme fatale“ z Holywoodu 40. Let, vyzařující smyslnost, lákající obdivovatele na její tajemnou vůni.

Monica Cruz ztvárňuje roli temného potěšení v kampani představující vizi ženskosti zastoupenou ve vrstvách krajky a figurou definující spodní prádlo. 

V současné době je tato kolekce tvořena parfémy FATALE BLACK – smyslná a návyková vůně a FATALE PINK – vášnivá a svěže květinová vůně.

                                      

Intimní parfémy

 

Magnetismus smyslnosti luxusního prádla dokonale doplňují parfémy pro ženy. Rafinované vůně odhalují fatální půvab a smyslnost svých majitelek. Jsou směsicí bohatých a luxusních nót.

Agent Provocateur Aphrodisiaque parfém pro ženy novinka 2017

Návyková orientálně květinová vůně pro ženy s názvem Aphrodisiaque vypráví nekonečný příběh přitažlivosti milenců. Provokativní, opojně afrodiziakální parfém.

Žena, která používá Agent Provocateur, hledá především způsob, jak vyjádřit svoji smyslnost a sebevědomí. Ví, jak používat své osobní kouzlo. Její vůně musí být neodolatelná a velmi intimní. Musí vybízet k objevování každé nóty na křivkách jejího božského těla. Divoká a nezapomenutelná vůně, jako je Aphrodisiaque, uchová vzpomínky na chvíle vášně stále živé.

 

FATALE PINKFATALE BLACK    

 

 

BrandManager

Tuhle značku zastupuje Michaela Vítek Měsíčková

E-mail:   michaela.vitekmesickova@aprodelta.cz

Telefon: +420 724 578 956

Další zastoupení manažera