www.agentprovocateur.com  
 

 

Parfémy značky Agent Provocateur jsou poměrně novodobou značkou. U jejího zrodu stál v roce 1994 Joseph Core, syn královny punkové módy Vivienne Westwood a jeho v současnosti bývalá manželka Serena Rees.

Agent Provocateur je britská módní značka známá zejména kolekcemi spodního prádla, nabízí ale i originální parfémy, které se do určité míry vážou k daným kolekcím spodního prádla. Značka byla stvořena, aby oslavovala a posilovala ženskost.

  • Krásné spodní prádlo navrhované ženami, které rozumí ženám.
  • Zábavně provokuje a zanechává prostor pro fantazii.
  • Využívá britského smyslu pro humor.

Parfémy značky Agent Provocateur jsou dokonalým spojením světa vůní a svádění. S unikátní vizí ženskosti, začala značka vytvářet úspěšnou řadu vůní před více než deseti lety. Vůně jsou inspirovány uměním svádět, radosti z provokování smyslů, neodolatelné přitažlivosti, konečné výzvy a vlastním potěšením a touhou.

 

LINIE FATALE

Koncept vůní z kolekce FATALE si pohrává s pozicí tvrdosti a něžnosti. Ztělesňuje dokonalou „femme fatale“ z Holywoodu 40. Let, vyzařující smyslnost, lákající obdivovatele na její tajemnou vůni.

Monica Cruz ztvárňuje roli temného potěšení v kampani představující vizi ženskosti zastoupenou ve vrstvách krajky a figurou definující spodní prádlo. 

V současné době je tato kolekce tvořena parfémy FATALE BLACK – smyslná a návyková vůně a FATALE PINK – vášnivá a svěže květinová vůně.

 

Pro více informací klikněte na obrázek

 

FATALE BLACK FATALE PINK

 

 

BrandManager

Tuhle značku zastupuje Michaela Vítek Měsíčková

E-mail:   michaela.vitekmesickova@aprodelta.cz

Telefon: +420 724 578 956

Další zastoupení manažera