https://ayresbeauty.com/

 

Přírodní tělová pečující kosmetika AYRES je produktem Spojených Států Amerických. Do světa krásy přináší dotek Latinské Ameriky.

Ayres receptury jsou vytvořeny věhlasným a oceňovaným týmem, vítězem R&D, se 17ti letými zkušenostmi na poli aromaterapie, Ayurvédy a přírodních věd. Sám zakladatel Alejandro Rasic je svými spolupracovníky uznáván jako jeden ze tří nejlepších na světě, kteří se zabývají v kosmetice péčí o tělo a spojením aromat v dokonalý celek. Všechny produkty jsou vytvořeny z přírodních surových materiálů, které najdeme v přírodě.

Ayres je inspirována ulicemi, bary a ženami argentinského Buenos Aires. Buenos Aires znamená “spravedlivý vítr”. Vítr, který vás zavane do představy fascinujícího světa vůní a přírodou inspirovaných textur. Přírodní aromata vás přenesou do představy nezapomenutelných prázdnin v Buenos Aires, ranní procházky nekonečnými Pampami a také jízdy mezi modrými lagunami Patagonie. Vůně vás vezme zpět do vzpomínek na sexy noc v Buenos Aires či mírumilovného rána na venkově.

Tělová péče Ayres byla vytvořena pro silné pracující ženy, které i přesto mají příležitost užít si unikátní a „chic“ životní zážitky.  Ayres je pro zcestovalé, sečtělé ženy, které mají silný smyl pro módu. Ženy, které rozumí značkám, které značí životní styl a milují život.

Ayres je splynutí Argentiny a Spojených Států Amerických. Všechny produkty jsou ze 100% vyrobeny v USA, od aromat přes všechny receptury až po finální balení. Vzhled a prožitek je inspirovaný tanečními bary a je to právě vášeň tanečníka tanga, kterou můžete v Buenos Aires zažít. Přírodní krása Argentiny a silný smysl pro život i rafinovanost.

AYRES je esencí vášně.

 

MIDNIGHT TANGO je vášnivá linie, inspirovaná tanečními pohyby tanga. Obsahuje esenciální oleje z květu pomeranče, rozmarýnu, ylang-ylang a vanilky.

 

 

PAMPAS SUNRISE je citrusová linie, ve které vás zaujmou esenciální oleje z limety, mandarinky, máty, bergamotu a cedrového dřeva. Aroma vyvolá pocit jako při procházce v ranní rose pampaských zelených plání.

 

PATAGONIA linie evokuje klid a svěžest, a to díky esenciálním olejům z levandule, rozmarýnu, jasmínu, jedle, větvičníku a pačuli. Aroma je inspirováno klidnou přírodou modrých lagun patagonské oblasti.

 

 

SWEET NOSTALGIA je linie, která vás okouzlí svou jemností a čistotou. Jedná se květinovou linii, kde ucítíte esence z frézie, meruňky, jasmínu či bílé pivoňky. Inspirací této linie jsou aleje kvetoucích stromů žakarandy během teplého jarního dne.