www.balmain.com  
 

 

V posledních letech se módní dům Balmain stal díky své kreativitě a know-how ukazatelem hlavních trendů ve světové módě. Módní dům Balmain v dnešní době jasně diktuje trendy!

 

Pierre Balmain byl tvůrce stejnojmenného domu: BALMAIN. Brzy v sobě objevil lásku ke tkaninám a designu a to také díky tomu, že vždy doprovázel svou mámu – švadlenu do její práce. První se rozhodl studovat architekturu v Beaux Arts School, ale to musel nakonec přerušit, protože většinu času trávil tvorbou šatů. Jeho vlastní módní dům si otevřel v roce 1945 a v 44 rue François Premier v Paříži, což je do dnešního dne vlajková loď této značky a zároveň sídlo.

 

Pierre Balmain byl znám pro jeho kultivovanost a eleganci. Jednou řekl, že: „tvorba šatů je jako architektura pohybu“.

 

Designer, který oblékl spoustu hvězd jako: Brigitte Bardot, Marlene Dietrich a Katherine Hepburn. Mezi jeho klienty najdeme také královny, princezny aj.
V roce 2006, převzal vedení domu Christophe Decarnin. Respektuje střízlivost a moderní řezy spolu s jeho prvky rocku, grafiky a smyslným stylem.

 

 

V roce 2011, Olivier Rousteing se stal nejvyšším v Balmain Design studiu. Vystudoval Esmod, tento designér, známý z řad široké veřejnosti pracoval 5 let v Roberto Cavali.

Extatic Gold Musk

Balmain je všude! Tento módní dům inspiruje všecny mainstreamové značky a tím jsou jeho kusy více viditelné a dostupné: vojenské bundy s kovovými ozdobami, mini koktejlové šaty, doplňky s hřeby  Balmain, legendární vůně...

 

Ženská rafinovanost

 

„Žena Balmain není jen ženou noci, je amazonkou moderní doby, je velmi ženská a rozhodná, pevně stojí za svou vizí pestrosti.“ Nový Extatic EdT Gold Musk je variací zlaté a bílé. Vzácná souznící květinově pižmová vůně, návyková kreace vyzařující ženskost. Parfumérka Sonia Constant stvořila tuto kompozici, jako náčrt šatů, jimiž se inspirovala, je lehká jako pára avšak velmi rafinovaně strukturovaná. Zanechává na pokožce sametový pocit sody.

Pro více informací klikněte na obrázek

Ivoire Extatic Extatic Balmain Homme

 

BrandManager

Tuhle značku zastupuje Eva Hušťavová

E-mail:   eva.hustavova@aprodelta.cz

Telefon: +420 727 861 630

Další zastoupení manažera