www.cleanperfume.com  
 

 

CLEAN představilo svou první vůni v roce 2003. Naším snem bylo vytvořit jiný druh parfému. Vůně, která bude svěží, čistá a nekomplikovaná – inspirovaná jednoduchým mýdlem. Nyní tyto inovativní vůně navozují pocit nejjednodušších potěšení v životě. Již více než 10 let, usiluje CLEAN o vytvoření vůní, které vzbuzují nostalgii a zároveň probouzejí nové uklidňující vzpomínky, které oslavují jedinečné okamžiky v lidském životě.

 CLEAN je více než jen jméno, je to náš příslib.

My v CLEAN věříme v jedinečnost okamžiku. Snažíme se vyplnit každý den našimi oblíbenými věcmi, lidmi, zvyky – dokonalým potěšením, které život nabízí. Věříme také, že štěstí je, když si uvědomujeme, že ty nejlepší věci jsou často ty nejjednodušší.

My v CLEAN se Vám tedy zavazujeme nabídnout Vám právě to, co potřebujete -  to pravé pro Vás.

 Vytváříme produkty, které jsou vysoce efektivní, intuitivní a hlavně jednoduše chytré. Znovu objevujeme samotnou podstatu věcí, abychom Vám nabídli dokonalé řešení.

Jsme šťastní, že žijeme okamžikem.

Věříme, že společně sdílíme zodpovědnost chránit naši planetu a lidi, kteří zde žijí. Naší misí od samého počátku je vytvářet inovativní, ekologicky nezávadné produkty s vysokým podílem přírodních ingrediencí. 

Navrhujeme produkty tak, aby byly jemné, výživné, hypo alergenní a bez dráždivých ingrediencí jako jsou sulfáty, parabeny, aluminium, propylen glykol, minerální oleje, umělá barviva, triklosan a pudry.

Uvědomujeme si, že zásoba přírodních zdrojů je omezená, a proto pokud dojde na výrobu, postupujeme opatrně.

Slibujeme, že ochrana životního prostředí je naší prioritou.

Jsme značka, která nepodporuje násilí.

  •   Netestujeme naše produkty na zvířatech.
  •   Žádný z našich produktů neobsahuje živočišné přísady.

Recyklujeme.

  •   Naše obaly jsou vyráběny ze 100% recyklovatelného  papíru pocházejícího z obnovitelných zdrojů. Naši dodavatelé kartonu používají materiály pocházející pouze z ekologických mlýnů, které recyklují veškerý sběrný papír a PVC vytvářené při přeměně surovin pro výrobu.
  •  Všechny materiály, které používáme pro přepravu jsou 100 % recyklovatelné.
  •  Lahvičky parfémů CLEAN  jsou vyráběny ze 100% recyklovatelného skla. Jsou zdobeny pouze vodou ředitelnými nátěry a barvami, které neobsahují  toxiny a nejsou hořlavé.

Žijte čistě – Live Clean.

 

 

Pro více informací klikněte na obrázek

 

Original Ultimate Fresh Loundry Shower Fresh Warm Cotton

 

 

Skin Rain White Woods Cool Cotton Air Men Classic

 

BrandManager

Tuhle značku zastupuje Michaela Vítek Měsíčková

E-mail:   michaela.vitekmesickova@aprodelta.cz

Telefon: +420 724 578 956

Další zastoupení manažera