Logo Coach coach.com  
 

 

PŘÍBĚH ZNAČKY COACH

Coach – originální americký módní dům zaměřený na luxusní kožené doplňky byl založen v roce 1941 v srdci Manhattanu. Ze skromné malé rodinné dílny v New Yorku Coach vyrostl do ikonické globální livestylové značky s konceptem nabízejícím bezchybnou kvalitu, řemeslné zpracování a design.

Na počátku historie značky Coach se zakladatel Miles Cahn inspiroval typickou americkou tradicí – baseballem a s ním spojenou obnošenou baseballovou rukavicí měkkou na dotek, která v průběhu času získává svou nezaměnitelnou patinu a krásu. Tento duch i dnes značku inspiruje a ovlivňuje každý její kreativní krok.

COACH DNES

Od roku 2013 pod vedením Výkonného kreativního ředitele Stuarta Veverse se Coach v mnoha ohledech vrátil ke svým kořenům s novou interpretací moderního luxusu. Styl je více než postoj, je vyjádřením autenticity, kreativity a individuality. Stuart Vevers vložil do značky dávku modernosti a drzosti, přestože stále zachovává podstatu a zakladatelské hodnoty značky.

VŮNĚ

Coach Eau de Parfum se nechává inspirovat vůní moderního luxusu pramenícího z cool městské atmosféry New Yorku. Stejně jako kreace z kůže této značky, jedná se o vrcholný nadčasový doplněk. Vytvořena parfuméry Anne Flipo a Juliette Karagueuzoglou, je to květinově ovocná vůně inspirovaná spontánní energií a elegantním stylem města New York. Vůně plná kontrastů, Coach Eau de Parfum se otevírá do ostře jiskrné maliny, která dává průchod krémové turecké růži předtím než se promění do základu smyslného sametového pižma. To je essence Coach ženy.

FLAKON

Ženský smyslný flakon – těžký skleněný oválný flakon s charakteristickým Coach logem. Jeho pozlacený vršek je tvarován do “otočného zámku” imitující ikonické zavírání nejznámějších kabelek Coach. Typická visačka v barvě ebenové kůže s logem z pozlaceného kovu dodává flakonu luxusní finální vzhled. Logo s dvojspřežím a kočárem, trvalý symbol řemeslné zručnosti, je decentně vytlačeno na skle.

  Dámská vůně Coach  

BALENÍ

Oslava luxusního odkazu kožených výrobků Coach, textura povrchu krabičky znázorňuje podstatu Coach kožených kabelek – kůži příjemnou na dotek v provedení měkce růžové barvy kontrastující s  ebenovým logem. Balení Eau de Parfum evokuje obojí – ženskost a smělost ve spojení s ikonickým logem s koňským dvojspřežím a kočárem.

TVÁŘ ZNAČKY

Chloë Grace Moretz začala hrát už ve svých sedmi letech a do svých 18. narozenin měla role ve více než třiceti úspěšných filmech. V roce 2015 se stala tváří první jarní ready-to-wear Coach kolekce nového návrháře značky Stuarta Veverse. V roce 2016 se objevuje v kampani na Coach Eau de Parfum a stává se tak pravou ambasadorkou značky. Moretz ztěleňuje hodnoty značky Coach – americkou dívku, mladistvou, moderní a autentickou ve své přirozené kráse, se svěží tváří a nespoutaností.

  Coach s tváří značky Chloé Moretz  
BrandManager

Tuhle značku zastupuje Eva Hušťavová

E-mail:   eva.hustavova@aprodelta.cz

Telefon: +420 727 861 630

Další zastoupení manažera