hollisterco.com  
 

 

Hollister

Historie kalifornské značky Hollister nesahá příliš daleko. Za rok vzniku se považuje rok 2000, ale i po takto relativně krátké době působení, se značce dostává velkého ohlasu. Základem úspěchu je vysoká kvalita a pohodlí, které poskytuje. Prvky vycházející z klasické denimové módy se míchají se surfařskou tématikou a motivy. Přece jen značky vznikající na pobřeží jsou svým prostředím téměř vždy výrazně ovlivněny. Jako jeden z příkladů můžeme uvést samotné logo značky, které vyobrazuje racka.

V roce 2016 Hollister uvádí na trh také vůně – jedná se dvojici nazvanou WAVE. Vůně jsou inspirovány kalifornským pobřežím a cílovou skupinou těchto vůní jsou teenageři, kteří si užívají svobody, bezstarostnosti a nikdy nekončícího léta.

 

Nádherné pláže, modrá obloha a nikdy nekončící léto…

 

To je to, čím holky a kluci, kteří milují „Hollister“, žijí. Od svítání do soumraku, sbírat zážitky s nejlepšími přáteli, poflakovat se na plážích, cestovat podél pobřeží a cítit vítr ve vlasech.

„Wave“ - nová vůně, vyvinutá exkluzivně ve spolupráci s Inter Parfums, vezme ji i jeho zpět na pláž pod kalifornské slunce, kde byla jejich srdce naplněna vzrušením a příležitostmi.

 

wave for him

 

On je nenuceně pohodový s uvolněným přístupem, s láskou ke kalifornskému způsobu života a dny strávenými surfováním nebo projížďkou po promenádě. Nekonečné kalifornské léto je ideální místo pro sdílení okamžiků s nejlepšími přáteli. Tato sebevědomá a temperamentní vůně zachycuje svěží energii jeho životního stylu.

 

Vůně pro něj: Energické, osvěžující horní nóty grapefruitu a bambusové listy v horních tónech zachycují svěží mořský vánek, zatímco cypřiš, levandule a sluncem zalité neroli v mužném srdci odhalují stylovou vůni Kalifornie. Kombinace tónů naplaveného dřeva, divoké fazolky tonky a smyslného pižma ve spodních tónech, připomíná vůni slaného oceánu, horký písek a sálající letní slunce.

 

WAVE FOR HER

 

Ona je zářivě krásná a její mladistvá spontánnost jí dělá jedinečnou. Dny strávené s jejími přáteli jsou pro ni vším. Pozorování západu slunce, společně s přáteli, je radostný okamžik, doprovázen růžovými a oranžovými odstíny, naplněn vzrušením z toho, co přijde další den.

 

Vůně pro ni: Vůně kalifornských květin v ovzduší se mísí s citrusy, které dodávají vůni elektrickou jiskru, zatímco ledový ostružinový sorbet přináší tolik potřebné ochlazení v horkých dnech. Hřejivé tóny všeprostupujícího dřeva a pižma vytvářejí dokonalou rovnováhu. Společně tyto zářivé 

BrandManager

Tuhle značku zastupuje Michaela Vítek Měsíčková

E-mail:   michaela.vitekmesickova@aprodelta.cz

Telefon: +420 724 578 956

Další zastoupení manažera