www.oscardelarenta.com  
 

 

Oscar de la Renta je přední módní návrhář narozený v Dominikánské republice. Jeho vášeň k malířství, designu a módě nakonec vedla ke kariéře návrháře pro španělské módní domy.

Jeho návrhy sklidily takový úspěch, že o pouhé dva roky později dostal label na vlastní konfekci. Podařilo se mu zkombinovat latinskoamerické vlivy s evropským style.

V roce 1977 uvedl Oscar de la Renta svůj první parfém pro ženy, který nazval jednoduše Oscar. Dnes patří tato vůně k bestsellerům v 70 zemích a v roce 1991 se stala vítězem ceny Foundation Perennial Success.

Parfémy Oscar de la Renta patří mezi luxusní zboží, stejně jako doplňky a oblečení této značky.  V říjnu 2014 Oscar De La Renta zemřel po dlouhém boji s rakovinou a v jeho fuknci ho vytřídal Peter Copping – vůbec první kreativní ředitel značky Oscar De La Renta.

 

 

Oscar De La Renta FLOR - Novinka pro rok 2015

Oscar De La Renta měl vždy vášeň pro květiny.

 „Zahrada je pravděpodobně jedno z nejčistších spirituálních míst – souhra přírody a krásy v jejich nejprostších a nejpodstatnějších formách“ Oscar De La Renta

Jeho snem bylo vytvořit parfém, který dokáže v jedné kapce zachytit rafinovanost jeho návrhů. Tento koncept promítl do své vůbec první vůně OSCAR z roku 1977, která se stala ihned po vstoupení na trh velmi úspěšnou.

Oscar Flor je nová a svěží interpretace této celosvětově nejprodávanější vůně. Symbolizuje dokonalou a elegantní kombinaci jiskřivě květinového buketu a sofistikovanou vůní Oscar.

Vůně se otevírá svěžími ovocnými tóny. Střední tóny vůně v sobě nesou sametově květinovou vůni růžového jasmínu, na které navazuje lehkost spodních tónů, které jsou obohaceny vůní rybízu.

 

 

BrandManager

Tuhle značku zastupuje Michaela Vítek Měsíčková

E-mail:   michaela.vitekmesickova@aprodelta.cz

Telefon: +420 724 578 956

Další zastoupení manažera