https://rexaline.com

 

 

Francouzská kosmetická značka Rexaline je průkopníkem na kosmetickém trhu v oblasti hyperhydratace pleti. Produkty dodávají optimální denní dávku hydratace, kterou pleť potřebuje na ochranu před jejím předčasným stárnutím. Rexaline už ze svého názvu značí relaxaci pleti, obnovu obličejových křivek a pocit luxusu.

Produkty Rexaline vyvíjí tým vědců v laboratořích AG Labs, založených CEO Alexandrem Cukier. Laboratoře se specializují na vývoj vysoce účinné kosmetické péče proti stárnutí. Sledují nejmodernější technologie, kosmetické a medicínské trendy. Díky své vysoké odbornosti zavádějí inovace v oblasti pleťové péče a registrují mnoho nových patentů.

Unikátním řešením kosmetické péče Rexaline je exkluzivní komplex duální kyseliny hyaluronové, který zajišťuje dostatek hydratace ve všech úrovních pokožky a tím pleti zajišťuje mladistvý vzhled.

Účinky hotových produktů Rexaline jsou prokázané nezávislými klinickými testy laboratoří AMA. Testy jsou prováděny na dobrovolnících s využitím pozorování a vědeckých měření. Zároveň také subjektivním posouzením vnímaných účinků na pleti jednotlivými dobrovolníky pod dohledem dermatologa.

Kosmetická péče Rexaline Vaši pleť něžně pohladí díky lehkým a smyslným texturám. Její vůně je svěží a jemná. Ženy i muži všech věkových skupin si velmi snadno vyberou z úzké, a přitom kompletní, nabídky, kterou naleznete také na www.sensualite.cz. Kosmetika Rexaline zajišťuje péči díky 3 řadám. Řada Hydra 3D je životabudičem dehydratované pleti a zároveň udržuje pleť hydratovanou a mladistvou. Řada Premium Line Killer je nejlepším spojencem v boji s vrásky. Nejen že dodává potřebnou hydrataci, ale zároveň přesně cílí na hluboké vrásky, které vyhlazuje. Řada Derma je určena všem, kdo trpí na citlivou pleti pleť. Citlivá pleť je zarudlá díky vnějším vlivům, může být napnutá a někdy i pálit. Produkty řady Derma obsahují minerální látky a výtažek z ovesných aminokyselin, které citlivou pleť zklidňují a dodávají jí živiny, a tak zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí.